PRZYSZŁOŚĆ W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

SERWEROWNIE ORAZ ROZWIĄZANIA SIECIOWE

Wymiana informacji to podstawa we współczesnym świecie, który nie mógłby rozwijać się z taką prędkością, gdyby nie był zapewniony odpowiednio szybki obieg danych. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa zwiększa się zapotrzebowanie na wydajne oraz zabezpieczone połączenia sieciowe. Dzięki, zastosowaniu zaawansowanych routerów, switchy, kontrolerów, punktów dostępu nasi klienci zwiększają bezpieczeństwo swoich danych a ich praca staje się bardziej ergonomiczna. Nasza oferta obejmuje pełne doradztwo, począwszy od pomiaru lub zaprojektowaniu i wykonaniu nowej fizycznej infrastruktury sieci, do dobrania i uruchomienia urządzeń. 

W naszej ofercie znajdują się zarówno projektowanie oraz budowa sieci LAN czy też Wi-Fi z wykorzystaniem niezawodnych lecz prostych w obsłudze urządzeń ubiquiti, a ponad to tworzenie serwerów NAS.

Wykorzystywany przez nas sprzęt pochodzi od certyfikowanych producentów gwarantujących bezawaryjną oraz szybką pracę. Jest to niezwykle ważne w przypadku urządzeń obsługujących sieć bezprzewodową, która jest zależna od mocy oraz stabilności sygnału.

Jednym z ważniejszych aspektów sieci jest bezpieczeństwo, zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też wykorzystujemy najświeższe oraz najbardziej zaawansowane technologie. Dzięki dużemu naciskowi na bezpieczeństwo sieci klienci mogą być pewni o stabilną i bezproblemową pracę infrastruktury.

POLECANE PRZEZ NAS URZĄDZENIA

Aerohive AP 330
Aerohive AP 230
Aerohive AP 370