PRZYSZŁOŚĆ W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

PROGRAMOWANIE

Proces tworzenia dedykowanych programów zawsze zaczyna się od dokładnej i rzetelnej analizy potrzeb i możliwości. Na każdym etapie projektowania i tworzenia zleceniodawca jest informowany o postępach prac. Na sukces aplikacji składa się ścisła współpraca grafików, programistów i analityków wraz z przedstawicielami klienta. Takie podejście wprowadza unikatową możliwość stworzenia produktu perfekcyjnie dopasowanego do firmy bądź instytucji. Kolejną zaletą współpracy z nami jest pewność, iż otrzymają Państwo źródła kodu programu, dzięki czemu firma będzie mogła rozwijać program nawet we własnym zakresie. Inny typ usług związany z programowaniem, to tworzenie modułów zależnych do istniejącego oprogramowania. Przykładem mogą być zewnętrzne aplikacje raportujące, gromadzące i korelujące dane, które można oglądać za pomocą telefonu komórkowego. Możliwości są nieskończone.

Aplikacje Desktopowe

Oprogramowanie oferowane na rynku często nie pokrywa wszystkich potrzeb firmy. Gdy potrzebujemy więcej funkcjonalności, które dokładnie oddadzą specyfikę działań w firmie, wtedy przychodzi czas na stworzenie oprogramowania dedykowanego.

Aplikacje Mobilne

Najnowsze telefony komórkowe czy smartfony posiadają o wiele więcej możliwości i funkcji niż tylko zwykły telefon. Również takie urządzenia jak palmtopy i smartfony zdobywają coraz większą liczbę użytkowników.

Aplikacje Webowe

Jeżeli potrzebujemy aplikacji uniwersalnej, potrafiącej działać na dowolnym komputerze, notebooku czy tablecie, wtedy dobrym rozwiązaniem może być aplikacja przeglądarkowa.

Wychodząc na przeciw idącej ciągle do przodu technologii staramy się dopasować i wykorzystać te możliwości jakie oferują nam mobilne urządzenia. Nasze aplikacje tworzymy w oparciu najnowsze standardy i nowinki techniczne. Dzięki takiej aplikacji mogą Państwo usprawnić działanie swoich przedsiębiorstw lub instytucji. Jest to duża wygoda, która pozwala często zaoszczędzić nakłady czasowe oraz pieniężne. Gdzie można wykorzystać takie aplikacje ? Np. w restauracjach, w muzeach, w bankowości oraz wielu innych instytucjach. Aplikacje webowe charakteryzują się przede wszystkim uniwersalnością i dostępnością. Opierają się one najczęściej o technologie HTML5 czy SilverLight. Aplikacje te nie potrzebują być instalowane ponieważ uruchamiają się wewnątrz przeglądarki internetowej. Ta uniwersalność i dostępność czyni je atrakcyjna alternatywa na aplikacji mobilnych czy desktopowych.

Nasze aplikacje dostosowane są do szczegółowych potrzeb klientów. Posiadają niezbędne ułatwienia takie jak raporty, wyszukiwanie, filtrowanie danych, a to wszystko by zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze, oraz sprawnie zarządzać aplikacją.

Tworzymy aplikacje sprzyjające naszym klientom czyli łatwe w obsłudze oraz zapewniające bezpieczeństwo danych.